• Polski
  • English
  • Français
  • Deutsch
  • Русский
sitemap
566904130
566904131
sitemap
+48566740917

Historia
Początki firmy sięgają roku 2001. Przejęliśmy obiekty od Stacji Hodowli Roślin, dokonaliśmy ich modernizacji, przystosowując je do działalności w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych – produkcji folii i drukarni fleksograficznej.
Zlokalizowani jesteśmy w miejscowości Pigża k. Torunia na powierzchni 1,7 ha.
Mieścimy się kilka kilometrów od Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w obrębie dobrze rozwiniętej sieci dróg, m.in. w pobliżu autostrady A1 i drogi krajowej 91. Posiadamy właściwe obiekty kubaturowe, w których zlokalizowany jest proces produkcyjny, skład magazynowy oraz biura firmy.
Rozpoczęliśmy działalność produkcyjno-usługową w 2001 od nadruku fleksograficznego z roli na rolę na podłożach giętkich.
W roku 2004 dokonaliśmy zakupu urządzeń zgrzewających oraz pierwszej linii do ekstruzji folii. W 2005 r nasz park maszynowy wzbogacił się o pierwszy rolomat.
Obecnie posiadamy park maszynowy - 7 linii ekstruzji i koekstruzji folii, 2 drukarki fleksograficzne, mini drukarki fleksograficzne ‘in-line’, oklejarkę płyt fotopolimerowych, laminator bezropuszczlanikowy, bobiniarkę, zgrzewarki do opakowań z PE, PP oraz 2 linie rolujące do worków oraz linię do recyklingu. Nasz rozwój idzie w parze z branżowymi oczekiwaniami klientów, a jego finansowanie następuje ze środków własnych oraz funduszy unijnych.
Posiadane maszyny i urządzenia pozwalają na kompleksową, wysokojakościową, wydajną produkcję folii i opakowań foliowych.